• 1    18    24   

  Drodzy Gracze!

  Witam Was w moim pierwszym temacie (chyba) na tym forum!

  Chciałbym dowiedzieć się od Was co Wam na serwerze nie odpowiada, czego brakuje, itp.

  Do tego co nie odpowiada: prosiłbym również o napisanie jakiegoś RACJONALNEGO sposobu rozwiązania danego problemu.

  Jeżeli czegoś brakuje: napiszcie. Te normalne propozycje będą rozpatrzone i przedyskutowane na nastepnym zebraniu administracji.

  To tyle. Ogólnie KC że gracie i to w tak dużej ilości. Kupujcie vipy bo już mi brakuje hajsu na kawior. Dziękuję dobranoc.

 • 4    3    5   

  Zwiększyć ilość slotów lub dodanie więcej liczb trybu głównego np freakymon 1 freakymon 2 zmniejszyło by to długość oczekiwania o połowę lub o wiele więcej! ,,serwery" byłyby takie same oprócz znajdujących się graczy oraz budowli stworzonych przez graczy. Rangi byłyby na 1/ wszystkie serwery (byście to ustalili) bo to czekanie 2 godziny nawet o 22:00 to przesada

   

 • 1    18    24   

  "Do tego co nie odpowiada: prosiłbym również o napisanie jakiegoś RACJONALNEGO sposobu rozwiązania danego problemu."

   

  Jak coś takiego zrobić? 

  Kagamine:


  Zwiększyć ilość slotów lub dodanie więcej liczb trybu głównego np freakymon 1 freakymon 2 zmniejszyło by to długość oczekiwania o połowę lub o wiele więcej! ,,serwery" byłyby takie same oprócz znajdujących się graczy oraz budowli stworzonych przez graczy. Rangi byłyby na 1/ wszystkie serwery (byście to ustalili) bo to czekanie 2 godziny nawet o 22:00 to przesada • 4    3    5   

  Ważne po 1 jakie są granice mapy

   

 • 0    1    1   

  Po pierwsze więcej slotów bo samo czekanie jest odpychające.

  Po drugie książka z przepisami na np. PC, albo kowadło czy też healer

  Coś na start dla nowych graczy, coś a la /kit start na kaktusowej republica, kiedyś na JasMC, w którym mogą być lepsze pokeball'e lub rare candy bo początek jest strasznie trudny, zwłaszcza teraz

 • 0    4    2   

  1. Fajnie by było, gdybyś zrobił coś w stylu Puropose'a - czyli ocenianie domków/baz było by to może jakieś ograniczenie tych platform, gracze zaczeli by się starać budować

  2. Dodałbym możliwość robienia team'ów przez graczy np. za 10 lub więcej ec, gracze w teamie fajnie gdyby mieli coś w stylu /g baza tak, żeby każdy team miał własną bazę. Bazy byłyby postawione na działkach w dużej fajnie oświetlonej jaskini, działki mogłyby nie być jakoś duże rozmiarowo - a i jaskinia to tylko propozycja, poprostu fajnie by to wyglądało. Obok baz mogłabybyć stworzona jakaś arena, na której team'y by sobię przychodziły by stoczyć jakąś fajną walkę, i fajnie też jakby obok baz były zbudowane jakieś atrakcje również dla team'ów

  3. I fajnie by było dodać jakieś mody na udekorowanie swoich baz/mieszkań

   

   

   

 • 0    1    1   

  ja bardzo bym prosił pan Huntera o dodanie większej ilości serwerów jeśli to możliwe ,bo raz byłem 250 w kolejce ,bo tyle osób gra na tym serwerze i to ,by się bardzo przydało.

 • 0    15    3   

  Ja proponuje, wprowadzenie marketu na itemy na takiej samej zasadzie jak działa obecnie /market na wystawianie pokemonów te same ograniczenia jeśli chodzi o rangi i wprowadzenie kategori czyli przedmioty minecraft i przedmioty z modu pixelmon.

   

  Kolejną propozycją jeśli chodzi o zmiany to takie dot. walki z liderami o odznake czyli wybrany lider danej sali może zbanować 2/3 pokemony które nie mogą być wystawione w czasie walki.Jeśli by był wystawiony to walka unieważniona i wygrywa lider to nie będzie chodziło że bany pokemonów będzie ustalać na każdej walce tylko ogólnie na danej sali dzięki czemu nie będzie jedenj tej samej drużyny co ogląda lider co drugą/trzecią walke bo wie jakich pokemonów użyć a wyzywający musi zrobić drużyne taką by zaskoczyć lidera.

  Ps. Druga zmiana by nie dotyczyła walk z Elitarną Czwórką i Championem 

   

  Dziękuje liczę że może będą zmiany pozytywnie rozpatrzone i dziękuje administracji i helperom/moderatorom którzy cieżko pracują by gra na serwerze była przyjemna i pozytywna atmosfera :) 

 • 0    1    3   

  Proponuje komende którą będzie można przelać AC,EC,DC,GC na czyjesz konto bankowe np komendą. ./przelej <Ilość danej waluty> <Nick osoby której przelewamy>. Byłoby to łatwiejszym sposobem na dawanie nagród lub podczas kiedy znajomy potrzebuje pieniędzy a nie ma jak się teleportować to można mu przelać.

 • 2    52    12   

  Chciałbym zaproponować market tmów podobny rodzaj marketu do pokemonów

Zaloguj się aby zamieścić odpowiedź. Nie posiadasz konta? Nie możesz wejść przez launcher? Użyj czystego minecrafta na wersji 1.12.2 i zarejestruj się na serwerze. IP: freakymon.com Po zarejestrowaniu konta uzyj danych z serwera do zalogowania się!