Pamiętaj że regulamin został stworzony z myślą o utrzymaniu porządku i zapewnieniu przyjemności z rozgrywki, a nie bezmyślnego karania. Administracja może wydalić użytkownika bez podania mu konkretnej przyczyny, a regulamin w każdej chwili może ulec zmianie.

1. Zakaz działania na szkodę serwera.

2. Zakaz Spamowania, floodowania, pisania z Caps Lockiem czy też przeklinania.

a) Flood: Maksymalna iloiść znaków - 4.

b) Caps Lock: Maksymalna ilość znaków - 4 (dopuszczalne są skróty oznaczające konkretną rzecz i powszechnie używane na serwerze takie jak IVS, EVS, LB, AC, EC.)

3. Zakaz używania modyfikacji, oprogramowań ułatwiających rozgrywkę oraz wykorzystywania wszelkiego rodzaju bugów.

4. Zakaz promowania i nawoływania do nienawiści, nękania oraz rozpowszechnianie materiałów pornograficznych.

5. Zakaz prowadzenia rozmów na tle politycznym, rasowym, religijnym.

6. Zakaz podszywania się pod administrację oraz osoby publiczne.

7. Zakaz afczarek, griefingu (niszczenie mapy oraz umieszczanie znaków, które mogą urazić drugą osobę) oraz próśb o zmianę pory dnia.

a) Niszczenie naturalnego terenu w sposób nienaturalny (olbrzymie kratery na mapie, nienaturalne kopalnie, itp)

b) Zakaz budowania platform (wyjątkiem są takie, które wpasowują się naturalnie w mapę).

c) Budowanie rzeczy obraźliwych, wulgarnych, niestosownych symboli itp. (dotyczy również tabliczek).

8. Zakaz reklamowania innych stron, serwerów, komunikatorów, kanałów Youtube/Twitch, fanpage itd. (Dopuszczalna jest reklama kanału/streama po uprzednim otrzymaniu zgody od jednego z właścicieli).

9. Robienie multikont jest zakazane.

10. Zakaz utrudniania pracy administracji.

11. Zakaz handlu rzeczami z serwera poza jego obszarem (w tym sprzedawania itemów za doładowania do item shopu).

12. Zakaz wyrzucania pokemonów w centrum spawnu.

13. Na serwerze oszustwa są dozwolone (jednak istnieje możliwość poproszenia administracji o przypilnowanie wymiany, gdzie oszust zostanie ukarany).

14. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za przedmioty, pokemony oraz inne dobra materialne stracone przez graczy.

15. Na serwerze większość przedmiotów z modyfikacji pixelmon posiada zablokowany crafting, podobnie jak niektóre przedmioty z modyfikacji pobocznych oraz kilka przedmiotów z czystego minecrafta (tłoki, leje, minecarty, TNT, łódki, beczki, itd) mających negatywny wpływ na serwer.

16. Imiona, które są obraźliwe, rasistowskie, religijne, polityczne, seksualnie powiązane, związane z narkotykami są powszechnie nie do przyjęcia.

17. Dla konta zablokowanego, zbanowanego, usuniętego z gry na serwerze, nie są zwracane płatne dni dotyczące konta VIP, VIP+, Freak, Freak+ ani przedmioty (rzeczy) zakupione w item shopie serwera.

18. Administracja serwera wymaga od wszystkich graczy aby zachowywali się w sposób kulturalny, racjonalny i uprzejmy by czas spedzony na serwerze upłyną w miłej atmosferze.

19. Administracja nigdy nie prosi o podawanie haseł, ani o ich zmianę! Wszelkie przejawy takie zachowania proszę NATYCHMIAST zgłaszac administracji!

20. Administracja zastrzega prawo do czasowych przerw w działaniu serwera lub danej usługi w celu konserwacji, restartu, naprawy i innych określonych działań bez powiadamiania gracza.

21. Administracja zastrzega prawo do edycji regulaminu i jego pochodnych bez powiadamiania gracza.

22. W przypadku nowej edycji zerowane są wszystkie statystyki oraz osiągnięcia każdego gracza (w tym balans w item shopie).

23. Osoby walczące o odznakę bądź pozycję lidera muszą to robić samodzielnie. W przypadku potwierdzenia pomocy przy takiej walce, karę ponosi zarówno osoba otrzymująca podpowiedzi jak i osoba podpowiadająca.

Płatności zapewnia firma RushPay.
Korzystanie z serwisu jest jednozanczne z akceptacją regulaminów.
Jeśli nie dostałeś kodu zwrotnego w ciągu 30 minut skorzystaj z formularza reklamacyjnego